۱۴:۰۶:۵۸ - پنج شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴
تردد سنگین محورهای ماسوله و قلعه‌رودخان
خبرگزاری فومن : کوروش کریمی عصر امروز در نشست ستاد خدمات سفر این شهرستان با اشاره به آماده‌باش نیروهای پلیس راهور فومن از ۲۷ اسفند ماه سال گذشته اظهار کرد: تلاش ما بر کنترل ترافیک شهری است. وی بیشترین مشکل ترافیک فومن را در خیابان سردار جنگل و کمربندی شهید شکوری این شهر بیان کرد […]

۱۳۹۲۰۷۲۸۰۰۰۰۳۶_PhotoA

خبرگزاری فومن : کوروش کریمی عصر امروز در نشست ستاد خدمات سفر این شهرستان با اشاره به آماده‌باش نیروهای پلیس راهور فومن از ۲۷ اسفند ماه سال گذشته اظهار کرد: تلاش ما بر کنترل ترافیک شهری است.
وی بیشترین مشکل ترافیک فومن را در خیابان سردار جنگل و کمربندی شهید شکوری این شهر بیان کرد و افزود: شب‌های گذشته کمربندی شهید شکوری توانایی هجمه خودروهای ورودی را نداشت.
رئیس پلیس راهور فومن با بیان اینکه تاکنون خیابانی زمان زیادی مسدود نشده است، گفت: نیروهای پلیس راهور فومن شبانه‌روزی در حال کنترل ترافیک شهری هستند.
وی خواستار رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان شد و تاکید کرد: تا پایان ایام نوروز و تعطیلات تلاش مضاعف خود را با تمام نیروها ادامه می‌دهیم.
کریمی بیشترین عبور و مرور خودروها را از خروجی شهر به طرف ماسوله و قلعه رودخان عنوان کرد.
شهردار فومن نیز در نشست مذکور با اشاره به تقارن سال نو با ایام شهادت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: هیچ ایامی مانع از گرامی داشتن مادر عالم هستی و همدردی با حضرت صاحب الزمان (عج) نیست.
هوشنگ عباسقلی‌زاده خواستار اجرای کارهای مفید توسط مسئولان ستاد خدمات سفر فومن شد و افزود: تعلل و بی‌برنامگی اداره‌های فومن موجب ضرر شهرستان می‌شود.
وی رضایت مردم و خدمت به آنها را مهم‌ترین اصل نامید و خاطرنشان کرد: انتقادهای مردم به‌جاست و مشکلات وجود دارد اما باید برای برطرف شدن آنها تلاش و همکاری کرد.
شهردار فومن خود را مسئول زیبایی شهری دانست و خاطرنشان کرد: بهار فصل فعالیت عمرانی نیست و در این فصل زیباسازی ماندگار نمی‌ماند و برای رفاه حال گردشگران و شهروندان مجبور به اقدام‌های رنگ‌آمیزی و… هستیم.
وی با اشاره به اینکه فومن پذیرای مهمانان خارجی است، یادآور شد: باید در راستای رفاه گردشگران اطلاع‌رسانی جامع و کاملی صورت گیرد ضمن اینکه حفظ درختان و فضای سبز شهری نیز مهم است./فارس

بر چسب ها: , ,
منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1