۱۳:۵۲:۰۱ - چهارشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۴
اطلاعیه آموزش و پرورش گیلان در خصوص درج خبر فوت معلم فداکار استان گیلان ، حسن امیدزاده
خبرگزاری فومن : روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گیلان در خصوص درج خبر فوت معلم فداکار این استان که در برخی پایگاه های خبری منتشر شده، اطلاعیه ای صادر کرد. در این اطلاعیه که نسخه ای از آن روز چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: حسن امیدزاده معلم فداکار گیلانی سال […]

۸۵۲۷۷۵_orig9

خبرگزاری فومن : روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گیلان در خصوص درج خبر فوت معلم فداکار این استان که در برخی پایگاه های خبری منتشر شده، اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه که نسخه ای از آن روز چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: حسن امیدزاده معلم فداکار گیلانی سال ۱۳۹۱ فوت کرده و درج خبر درگذشت این معلم فداکار در شماری از رسانه ها در روزهای اخیر، جای تعجب دارد.

در این اطلاعیه افزوده شده: انتظار ما این است که رسانه ها در درج خبر دقت و نظارت بیشتری به عمل آورند.

حسن امیدزاده معلم فداکار اهل شهرستان شفت استان گیلان که در یک حادثه آتش سوزی در مدرسه محل خدمتش، جان چند دانش آموز را نجات داد و خودش از ناحیه سر، صورت و گردن دچار سوختگی شدید شد؛ ۲۸ تیرماه سال ۱۳۹۱ در بیمارستان شهرستان فومن جانش را از دست داد و خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) نیز در همان زمان، خبر درگذشت این معلم را اطلاع رسانی کرده بود.

این معلم فداکار در سال ۱۳۷۶ زمانی که بخاری کلاس آتش گرفت و دانش آموزان در شعله های آتش گرفتار شده بودند، جان خود را به خطر انداخت و همه دانش آموزان را نجات داد و خودش از ناحیه سر، صورت و گردن دچار سوختگی شدید شد.

لازم بذکر است خبرگزاری فومن  نیز طی تماسهایی با اکثر خبرگزاریهای استان و کشور جعلی بودن و نادرست بودن این خبر را اطلاع رسانی نمود.

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1