۷:۴۲:۴۹ - دوشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۴
گیلان ؛ اولین میزبان رییس جمهور و کاروان تدبیر و امید در سال « همدلی و همزبانی دولت و ملت »
خبرگزاری فومن : معاون اجرایی رئیس‌جمهور از سفر ‌کاروان تدبیر و امید به استان گیلان خبر داد. محمد شریعتمداری  در سمنان، اظهار داشت : کاروان تدبیر و امید در نخستین سفر بعد از تعطیلات نوروزی، به استان گیلان سفر خواهد کرد. معاون اجرایی رئیس‌جمهور زمان ‌سفر کاروان تدبیر و امید به استان گیلان را اواخر […]

IMG12541049

خبرگزاری فومن : معاون اجرایی رئیس‌جمهور از سفر ‌کاروان تدبیر و امید به استان گیلان خبر داد.

محمد شریعتمداری  در سمنان، اظهار داشت : کاروان تدبیر و امید در نخستین سفر بعد از تعطیلات نوروزی، به استان گیلان سفر خواهد کرد.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور زمان ‌سفر کاروان تدبیر و امید به استان گیلان را اواخر فروردین‌ماه اعلام کرد.

شریعتمداری در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم مبنی بر زمان سفر هیئت دولت به استان سمنان تصریح کرد: هنوز برنامه سفر هیئت دولت بعد از سفر به استان گیلان قطعی نشده است.

همچنین معاونت هماهنگی معاونت اجرائی رئیس‎جمهور گفت: براساس اعلام رئیس‎جمهور در حال آماده‌سازی مقدمات اولین سفر استانی در سال جاری هستیم و به همین منظور ستاد کاروان تدبیر و امید ۸ فروردین وارد رشت می‎شود.

علی اصغر احمدی معاونت هماهنگی و پیگیری معاون اجرائی رئیس‎جمهور از سفر کاروان تدبیر و امید به استان گیلان به عنوان اولین سفر استانی رئیس‎جمهور در سال جاری خبر داد و گفت: بر اساس اعلام آقای رئیس‎جمهور در حال آماده سازی مقدمات اولین سفر استانی کاروان تدبیر و امید در سال جاری هستیم.

او در ادامه گفت: ستاد کاروان تدبیر و امید به منظور تمهید مقدمات این سفر شنبه ۸ فروردین وارد رشت می‎شود البته هنوز زمان قطعی حضور رئیس جمهور در استان گیلان تائید نشده است.

رئیس‌جمهور و کاروان دولت تدبیر و امید پیش از این به استان‌های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان‌رضوی، زنجان، گلستان، خراسان‌جنوبی، بوشهر، اصفهان و قم سفر کرده‌اند.

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1