۱۶:۵۸:۱۷ - پنج شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳
ترافیک سنگین در مسیر قزوین – رشت
خبرگزاری فومن : مهیار رستگار دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه حجم ورود مسافران به گیلان هر لحظه در حال افزایش است، اظهار کرد: اکنون ترافیک محور قزوین‌ ـ‌ رشت در حد فاصل رودبار‌ ـ‌ منجیل به طرف رشت بسیار پرحجم و سنگین است. وی با اشاره به اینکه […]

IMG20424176

خبرگزاری فومن : مهیار رستگار دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه حجم ورود مسافران به گیلان هر لحظه در حال افزایش است، اظهار کرد: اکنون ترافیک محور قزوین‌ ـ‌ رشت در حد فاصل رودبار‌ ـ‌ منجیل به طرف رشت بسیار پرحجم و سنگین است.

وی با اشاره به اینکه محور قزوین‌ ـ‌ رشت اصلی‌ترین مسیر ورودی به گیلان است، تصریح کرد: با توجه به حجم سنگین ترافیک از تمام رانندگان می‌خواهیم با صبر و حوصله رانندگی کنند.

فرمانده پلیس راه گیلان پرهیز از سبقت و سرعت غیرمجاز و حرکات مخاطره‌آمیز را مورد تاکید رانندگان قرار داد و یادآور شد: رانندگان با رعایت قوانین رانندگی شرایط ایمنی را برای خود و سرنشینان و دیگران فراهم کنند.

وی از وقوع تصادفات رانندگی در جاده‌های گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: از ۲۵ اسفند ماه جاری تاکنون سه نفر بر اثر حوادث جاده‌ای جان خود را از دست دادند.

رستگار جاده‌های گیلان را دارای شرایط خاص دانست و یادآور شد: گیلان استان مسافرپذیر است و از ۲۵ اسفند ۹۲ تا ۱۵ فروردین ۹۳ یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار خودرو وارد گیلان شدند که ۶ میلیون نفر مسافر را شامل می‌شد.

وی با تصریح بر اینکه پیش‌بینی می‌شود در نوروز ۹۴ حجم ورود مسافران به گیلان افزایش یابد، خاطرنشان کرد: رانندگان با رعایت مقررات و سرعت مطوئنه سفری ایمن را برای خود و خانواده‌شان رقم بزنند و امیدواریم نوروز را بدون حادثه رانندگی پشت سر بگذاریم و خاطره‌ای خوش برای مهمانان به یادگار بماند.

بر چسب ها: , , ,
منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1