۱۰:۲۶:۰۹ - دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳
پخش سری جدید« قند پهلو » از شبکه آموزش
اختصاصی خبرگزاری فومن : فرامرز ریحان صفت هنرمند و شاعر طناز فومنی از پخش سری جدید برنامه پرمخاطب  « قندپهلو » از۲۷ اسفندماه جاری خبرداد. وی افزود :  پخش طنز قندپهلو از شب چهارشنبه ( ۲۷ اسفند۹۳) ساعت ۲۰:۱۵ از شبکه آموزش سیما آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد. این برنامه در ۱۶ قسمت ۶۰ […]

۵۵۳۷۶۰۱۷۷۸۸۴۴۳۶۹۱۹۳۰ اختصاصی خبرگزاری فومن : فرامرز ریحان صفت هنرمند و شاعر طناز فومنی از پخش سری جدید برنامه پرمخاطب  « قندپهلو » از۲۷ اسفندماه جاری خبرداد. وی افزود :  پخش طنز قندپهلو از شب چهارشنبه ( ۲۷ اسفند۹۳) ساعت ۲۰:۱۵ از شبکه آموزش سیما آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد. این برنامه در ۱۶ قسمت ۶۰ دقیقه ای هر شب به روی آنتن شبکه آموزش رفته و میهمان نوروزی مردم ایران خواهند بود.

فرامرز ریحان صفت گفت : قرار است در سری جدید این برنامه بنده و چند نفر دیگر از دوستان با طنزپردازان و شاعران کشورهای افغانستان و تاجیکستان به رقابت بپردازیم که برنامه بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود. اجرای این برنامه را کماکان آقایان رضا رفیع با داوری شهرام شکیبا و ناصر فیض بر عهده خواهند داشت.

گفتنی است یکی از برنامه‌های ارزشمند رسانه ملی که طی سالهای اخیر توانسته جایگاه قابل توجهی در میان مخاطبان خود پیدا کند، برنامه طنز «قندپهلو» است. برنامه‌ای که در آن مخاطبان با گنجینه‌ای ارزرشمند از ادب و طنزآوری بزرگان ادب پارسی آشنا می‌شوند و از این رهگذر به حکمت و پند و اندرز نایل می‏آیند. در این برنامه که با شکل اجرای یک مسابقه میان چهره‌های برجسته طنز معاصر کشور همراه است و در خلال آن از منابع و متون طنازانه فارسی هم از گذشته‌‌های دور تا امروز، بهره‌گیری می‏شود، مخاطبان در فضای شاد و پرنشاط به مرور تاریخ طنز شفاهی و مکتوب هم میهمان می‌شوند و مجموعه‌ای ارزنده از امثال و حکم و ضرب المثل‌ها و اصطلاحات عامیانه را نیز فرا می‌گیرند لازم بذکر است برنامه « قندپهلو » از برنامه های پرمخاطب صداوسیما در ایام نوروز می باشد که مورد استقبال مردمی بوده است. همچنین در دیدار شاعران با رهبر معظم انقلاب ایشان خطاب به شهرام شکیبا فرموده بودند : «قند پهلو» برنامه خوبی است و شما آنرا خوب اداره می‌کنید. شما در برنامه «قند پهلو» تذکرات وزنی خوبی می‌دهید که لازم است.

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1