۹:۰۳:۲۶ - دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳
بیمارستان فومن تجهیز شد
خبرگزاری فومن : نصرالله کوهستانی عصر دیروزدر نشست اداره بهداشت این شهرستان با اشاره به حضور اخیر وزیر بهداشت در بیمارستان فومن اظهار کرد: پس از بازدید وزیر بهداشت تعداد پنج دستگاه ونتیلاتور برای راه‌اندازی بخش icu بیمارستان فومن و یک دستگاه لاپراسکوپی به بیمارستان فومن اختصاص داده شد. وی گفت: یک دستگاه سی‌تی‌اسکن نیز با […]

Picture%20056

خبرگزاری فومن : نصرالله کوهستانی عصر دیروزدر نشست اداره بهداشت این شهرستان با اشاره به حضور اخیر وزیر بهداشت در بیمارستان فومن اظهار کرد: پس از بازدید وزیر بهداشت تعداد پنج دستگاه ونتیلاتور برای راه‌اندازی بخش icu بیمارستان فومن و یک دستگاه لاپراسکوپی به بیمارستان فومن اختصاص داده شد.

وی گفت: یک دستگاه سی‌تی‌اسکن نیز با دستور وزیر بهداشت و پیگیری نماینده شهرستان در حال اختصاص و انتقال به بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) فومن است.
این مسئول رضایت مردم را از طرح نظام سلامت مثبت ارزیابی کرد و افزود: ۹۰ درصد درخواست‌های بیماران در بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن انجام می‌شود.


کوهستانی از حضور متخصصان ارتوپدی، جراح عمومی، زنان و زایمان، اعصاب و روان، داخلی، کودکان و ارولوژیست در کلینیک تخصصی بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن خبر داد و متذکر شد: ویزیت برای مراجعان با دارا بودن هرگونه بیمه ۳ هزار تومان است.
وی با بیان اینکه کلینیک تخصصی شهری بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن جنب دانشگاه پیام نور فومن از ساعت ۲ تا ۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه پذیرش دارد، گفت: متخصصان قلب، چشم و مغز و اعصاب نیز در محل  بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) مستقر هستند.
رئیس اداره بهداشت و درمان فومن با تصریح بر اینکه ۲ میلیارد تومان برای تعمیرات مراکز بهداشتی و درمانی تامین اعتبار شده است، اظهار کرد: بسیاری از مراکز درمانی و تا حدود زیادی بیمارستان فومن تعمیرات و نوسازی شده‌اند.
وی از ساخت ۹ خانه بهداشت در ۹ روستای شهرستان فومن خبر داد و یادآور شد: ساخت این خانه‌های بهداشت از ۵۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
کوهستانی با اشاره به اینکه ۶۶ خانه بهداشت، ۱۱مرکز بهداشتی و درمانی، سه مرکز بهداشتی درمانی شهری و ۳ پایگاه اورژانس در شهرستان فومن فعال است، تصریح کرد: برای خرید تجهیزات پزشکی بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن یک میلیارد تومان هزینه شده است.
وی از فعالیت دو داروخانه شبانه‌روزی شهری و بخش خصوصی گشت و ماکلوان و نیز داروخانه بخش دولتی ماسوله در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد و خاطرنشان کرد: این خدمات برای رفاه حال گردشگران فراهم شده است.
رئیس اداره بهداشت و درمان فومن با تصریح بر اینکه از اول اسفند ماه سال جاری نظارت بر اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی در فومن تشدید شده است، یادآور شد: گردشگران و شهروندان به توصیه‌های پزشکی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1