۷:۰۲:۴۴ - یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳
انهدام شبکه گسترده ترویج فساد در فضای مجازی گیلان
خبرگزاری فومن : مرکز مبارزه با جرایم سایبری سپاه قدس گیلان صبح امروز با صدور بیانیه‌ای از انهدام شبکه گسترده ترویج فساد در فضای مجازی خبر داد. در این بیانیه ذکر شده است: به اطلاع مردم عزیز و غیرتمند گیلان می‌رساند در ادامه شناسایی و اشراف بر عوامل مخل امنیت اخلاقی و اجتماعی در فضای سایبری این […]

۱۳۹۲۰۵۱۰۰۰۰۰۳۴_PhotoA

خبرگزاری فومن : مرکز مبارزه با جرایم سایبری سپاه قدس گیلان صبح امروز با صدور بیانیه‌ای از انهدام شبکه گسترده ترویج فساد در فضای مجازی خبر داد.

در این بیانیه ذکر شده است: به اطلاع مردم عزیز و غیرتمند گیلان می‌رساند در ادامه شناسایی و اشراف بر عوامل مخل امنیت اخلاقی و اجتماعی در فضای سایبری این استان، سربازان گمنام مرکز مبارزه با جرائم سایبری اطلاعات سپاه قدس گیلان موفق به کشف و شناسایی سرشبکه‌های فعال در حوزه‌های ضد فرهنگی و ضداخلاقی در شبکه‌های اجتماعی موبایلی و رایانه‌ای شدند.

در بیانیه مذکور بخشی از اهداف و برنامه‌های شبکه سایبری سپاه قدس گیلان در زمینه مقابله با ترویج بی‌بندوباری و اشاعه فرهنگ برهنگی، قبح‌شکنی و عادی‌سازی بی‌حجابی، ایجاد حس رقابتی برای جوانان برای جلوه دادن برهنگی، رواج نامتعارف البسه بدن نما و لوازم آرایشی، ترویج سبک زندگی غربی، مد و لباس مغایر با فرهنگ ایرانی اسلامی، حضور در شبکه‌های مدلینگ کشوری و اجرای برنامه‌های خلاف شئونات اسلامی و ایرانی و برگزاری مسابقات مدلینگ کشوری عنوان شده است.

مرکز مبارزه با جرائم سایبری اطلاعات سپاه قدس گیلان ضمن قدردانی از عموم مردم سرفراز این استان و کاربران دلسوز فضای مجازی که با گزارش‌های خود این مرکز را برای مقابله با اهداف شوم دشمنان نظام یاری می‌دهند، اعلام کرد: پیرو گزارش‌های مردمی دریافت شده و اشراف حاصله، در دو ماه آینده پروژه دیگری در شبکه‌های اینستاگرام، وایبر، واتس‌آپ و … اجرایی می‌شود که جزئیات آن نیز متعاقباً به اطلاع عموم مردم گرانقدر استان خواهد رسید.

مرکز سایبری اطلاعات سپاه قدس گیلان آمادگی خود را برای دریافت گزارش‌های مردمی و معرفی عناصر مرتبط با سرویس‌های جاسوسی، ضدانقلاب و ضد فرهنگی که در شبکه‌های اجتماعی، به ویژه فیسبوک، در حال جذب و ارتباط با کاربران فعال داخلی هستند از طریق سایت Gerdab.ir و یا آدرس ایمیل Gilancyber14@cybermail.in اعلام کرد.

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1