۱۴:۴۱:۰۷ - پنج شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان فومن برگزار شد
به گزارش خبرگزاری فومن استاندار گیلان ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانداری این شهرستان با اشاره به گرامیداشت روز شهدا گفت: باید هر روز از مقام شهدا قدردانی کنیم. محمدعلی نجفی با بیان اینکه برکات و آرامش شهر فومن بی‌نظیر است، افزود: نظام اسلامی همواره پشتیبان خادمانش است و لبخند و آرامش در جلسه معارفه […]

???????????????????????????????

به گزارش خبرگزاری فومن استاندار گیلان ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانداری این شهرستان با اشاره به گرامیداشت روز شهدا گفت: باید هر روز از مقام شهدا قدردانی کنیم.

محمدعلی نجفی با بیان اینکه برکات و آرامش شهر فومن بی‌نظیر است، افزود: نظام اسلامی همواره پشتیبان خادمانش است و لبخند و آرامش در جلسه معارفه نشان از حسن نیت‌ها دارد.

وی با اشاره به اینکه مردم گیلان مردم همدل و هماهنگ هستند، از فرماندار سابق این شهرستان قدردانی کرد و ادامه داد: قربان‌زاده در بحران‌های اخیر شهرستان با عملکرد خود خاطر مسئولان استانی را جمع کرد.

استاندار گیلان در ادامه خواستار حفظ و حراست از منابع طبیعی و محیط زیست گیلان شد و گفت: این وظیفه تنها به‌عهده اداره‌های مربوطه نیست بلکه تمام مردم باید در این امر تلاش کنند.

وی تصدی مدیران متعهد و متخصص را مهم خواند و افزود: حضور مدیران پرتلاش و پیگیر بسیار سریع‌تر کارها را به جلو می‌برد.

نجفی با اشاره به پیگیری پروژه‌های نیمه تمام فومن در سال ۹۴ متذکر شد: تخصیص اعتبار استانی ۱٫۵ برابر بیشتر از سال گذشته است و در برخی بخش‌ها افزایش سه برابری اعتبارات را شاهد هستیم.

وی سال ۹۴ را حرکت به سوی پروژه‌های ملی راه‌آهن، آزادراه ، نفت و گاز عنوان کرد و توجه به بحث گردشگری به‌ویژه در قلعه‌رودخان و ماسوله را ضروری دانست.

استاندار گیلان با بیان اینکه از تجربیات فرماندار سابقه فومن استفاده می‌شود، متذکر شد: با روحیات مومن‌زاده فرماندار جدید فومن نیز پیشرفت در این شهرستان تداوم می‌یابد.

در مراسم مذکور از تلاش اسماعیل قربان‌زاده فرماندار سابق فومن قدردانی و «میرشمس مومن‌زاده» به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

همچنین اسماعیل قربانزاده ظهر امروز در مراسم تودیع خود با اشاره به تلاش‌های ۳۳ ساله خود در راه نظام، اظهار کرد: حفظ ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی بسیار مهم است.
وی با بیان اینکه توسعه و آرامش فومن مهم است، افزود: هدفی به جز اجرای صحیح و عادلانه قانون نداشتم و در مدت تصدی خود اقدام‌های زیادی انجام شده است.
فرماندار سابق فومن افتتاح ۱۱۰ میلیارد تومان پروژه در دهه فجر امسال را از اقدام‌ها ذکر کرد و گفت: اکنون بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان اعتبار با ۶۰ درصد تخصیص در اختیار شهرستان فومن است.

وی با اشاره به وقوع هفت سیل فومن در ۳۲ ماه گذشته، خاطرنشان کرد: از ۱۰ دهانه تخریب شده پل در سیل‌های اخیر دو دهانه پل در دهه فجر با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان بازسازی و افتتاح شده است.
قربان‌زاده خواستار حرکت در راستای پیشرفت و وحدت از سوی سیاسیون و اهل قلم شد و تاکید کرد: بنده در شش سال همکاری با نماینده مجلس تجارب زیادی از وی کسب کرده‌ام.

وی امام جمعه فومن را حامی وحدت و کمک حال دولت دانست و اظهار کرد: فرماندار جدید مدیری متدین و پیگیر است و مردم باید با او در راستای پیشرفت شهرستان همکاری کنند.
فرماندار سابق فومن این شهرستان را خوش استقبال و خوش بدرقه خواند و یادآور شد: مردم برای هر کس که خدمت کند، احترام قایل هستند.
فرماندار جدید فومن نیز در مراسم معارفه خود اظهار کرد: فومن یکی از مهم‌ترین شهرستان‌های گیلان بوده و شهری سرشار از تاریخ، تدین و حرکت‌های انقلابی است.
میرشمس مومن‌زاده، فومن را مأمن مبارزان انقلابی و سردار جنگل خواند و خاطرنشان کرد: مردم فومن به خاطر وجود و پروراندن عالم بزرگ جهان تشیع به خود می‌بالند.
وی فرهنگ و هنر فومن را در سطح بالایی برشمرد و یادآور شد: گل‌آقای ایران و شیون فومنی از چهره‌های برجسته‌ این شهرستان هستند.
فرماندار جدید فومن با تصریح بر اینکه شرایط بهره‌وری اقتصادی مطلوبی در این شهرستان مهیا است، گفت: باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و مقابله با تحریم‌ها از ظرفیت‌های موجود با حمایت بیش از پیش استفاده کرد.
وی با اشاره به درآمد اکثریت مردم فومن از کشاورزی، متذکر شد: باید از کشاورز و کشاورزی برای تعالی اقتصاد این شهر حمایت کرد.
مومن‌زاده نقش حمایت از صنعت در اقتصاد را مهم خواند و افزود: پیشرفت صنعت نیازمند حمایت است و از استاندار خواستار تشکیل کار گروه حمایت از صنعت در شهرستان فومن هستیم.
وی گردشگری را از سرمایه‌گذاری‌های زودبازده خواند و یادآور شد: از ظرفیت بالای گردشگری شهرستان به نحو مطلوب استفاده می‌شود.
فرماندار جدید فومن با بیان اینکه توسعه روستاها راه جلوگیری از مهاجرت مردم آنها به سوی شهرهاست، تاکید کرد: زیست‌گاه انسان ماندنی و پست و مقام مقطعی است.

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1