۱۵:۲۳:۱۵ - یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۳
افتتاح نمایشگاه بهاره در فومن
خبرگزاری فومن : نمایشگاه عرضه مستقیم کالای شب عید امروز با حضور عاشوری نماینده شهرستانهای فومن و شفت و رئیس صنعت و معدن و تجارت و مسئولان شهرستان فومن افتتاح شد. اسدنیا رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت ضمن اظهار خرسندی از برپایی چنین نمایشگاهی برای رفاه حال شهروندان فومن گفت:ما با این نمایشگاه کنترل بازار […]

۸۱۰۵۲۵۴۳-۵۵۱۲۹۷۸

خبرگزاری فومن : نمایشگاه عرضه مستقیم کالای شب عید امروز با حضور عاشوری نماینده شهرستانهای فومن و شفت و رئیس صنعت و معدن و تجارت و مسئولان شهرستان فومن افتتاح شد.

اسدنیا رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت ضمن اظهار خرسندی از برپایی چنین نمایشگاهی برای رفاه حال شهروندان فومن گفت:ما با این نمایشگاه کنترل بازار و نظارت بر قیمتهای کالای مصرفی و پر مصرف و کوتاه کردن دست واسطه گران و دلان را مهمترین کاربرد نمایشگاه در این ایام می دانیم.

وی از همکاری نیروی انتظامی و فرمانداری و تعزیرات و اتاق اصناف در برپایی نمایشگاه تقدیر کرد.

احمد مظفری ، مجری برگزاری نمایشگاهها ی شهرستانهای فومن و شفت با اعلام اینکه ما از امروز نمایشگاه عرضه کالا را برای ایام عید و نوروز داریم گفت: نمایشگاه برپاشده عرضه کالا در فومن در پایان نمایشگاه مبلمانی است که بنده مجری آن در این شهر و در این مکان بودم. او اضافه کرد : الحمدالله در همه دوره ها هم از نمایشگاه مبل که امروز پایان یافت وهم تولیدکنندگان از نحوه برگزاری نمایشگاه راضی بوده اند . مظفری با اشاره به تاریخ برپایی نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالااز ۱۷اسفند ماه در این شهر تا ۲۷ اسفند خبر داد و گفت:این نمایشگاه در مساحتی حدود ۴۰۰ متر مربع و۶۰ غرفه دایر است وکلیه تولیدکنندگان از شهرستان و استانها برای عرضه محصولات خود به اینجا آمده اند.

مجری برگزاری نمایشگاه های شهرستان فومن وشفت همچنین از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا به مناسبت عید نوروز در دو شهرستان فومن و شفت خبر داد و در ادامه در خصوص این نمایشگاه گفت: البته در ابتدا تصمیم بر آن بود که نمایشگاه مبلمان وعرضه مستقیم کالا را به طور همزمان برگزار کنیم . اما به دلیل مشکل همیشگی که در فومن با آن روبه رو هستیم یعنی عدم وجود یک مکان ثابت برای برگزاری نمایشگاه ناگزیر شدیم فضای محدود را داشته باشیم که در اینجا از همه هم استانی های عزیز و مردم شهرستان فومن و شفت دعوت می کنم برای دیدن این نمایشگاه حتماً تشریف بیاورند در این نمایشگاه علاوه بر زیبایی کیفیت وقیمت کالاها نیز بسیار مناسب است.

آدرس این نمایشگاه : فومن، میدان پاسداران ، خیابان علامه طباطبائی، هنرستان شهید خلیل حیدری است.

بر چسب ها: , ,
منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1