۱۳:۳۷:۱۰ - شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۳
از همایش میلیونی شهرداری رشت تا پاپوش‌های کهنه رفتگران
خبرگزاری فومن : برگزاری همایش میلیونی شهرداری و نادیده گرفتن کفش‌های کهنه رفتگران پرتلاش این نهاد در آستانه فصل بهار واکنش جمعی از اعضای شورای شهر رشت را دربرداشت. به گزارش فارس حدود یک سال است که به دلیل مشکلات و گرفتاری‌های متعدد مالی شهرداری رشت حقوق کارگران و کارکنان این نهاد با تاخیر پرداخت […]

خبرگزاری فومن : برگزاری همایش میلیونی شهرداری و نادیده گرفتن کفش‌های کهنه رفتگران پرتلاش این نهاد در آستانه فصل بهار واکنش جمعی از اعضای شورای شهر رشت را دربرداشت.

۱۳۹۲۰۶۲۴۰۰۰۲۷۸_PhotoA

به گزارش فارس حدود یک سال است که به دلیل مشکلات و گرفتاری‌های متعدد مالی شهرداری رشت حقوق کارگران و کارکنان این نهاد با تاخیر پرداخت می‌شود که این برای رفتگران پرتلاش شهرداری رشت که در فصل بارندگی و سرما بدون داشتن لباس‌های مناسب مشغول فعالیت هستند موضوع ناراحت کننده‌ای است و اعضای شورای اسلامی شهر رشت بارها در زمینه کمبود منابع مالی در صحن علنی شورا سخن گفتند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت در نشست شورای اسلامی این شهر درباره برگزاری همایش توسعه پایدار اظهار کرد: موافق برگزاری همایش ۳۷ میلیون تومانی نیستم.

محمود باقری خطیبانی گفت: همایش ۳۷ میلیون تومانی توسعه پایدار در شرایطی در شهر رشت برگزار می‌شود که رفتگران پرتلاش شهرداری رشت در فصل سرما و بارندگی فاقد کمترین امکانات و لباس مناسب برای مقابله با سوز و سرمای زمستانی هستند.

وی با انتقاد شدید از برگزاری این همایش، تصریح کرد: کفش‌های کهنه رفتگران پرتلاش شهرداری، لباس‌های پاره و پوشش نامناسب آنها در این هوای سرد بیانگر مشکلات مالی شهرداری است.

۱۰۰۰۱۵۰_۱۲۴۳۹۲۸۱۷۷۷۲۰۰۳_۲۱۳۷۶۹۹۶۴۱_n

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت نیز با بیان اینکه مخالف برگزاری همایش توسعه پایدار هستم، افزود: عناوین اعلام شده در این همایش برای بنده توجیه نشده است.

مظفر نیکومنش نودهی، گفت: به عنوان عضو شورای اسلامی و رئیس کمیسیون فرهنگی تا دو روز پیش از مصوبه برگزاری این همایش بی‌اطلاع بودم.

وی با اشاره به هزینه ۳۷ میلیون تومانی برگزاری همایش مذکور خاطرنشان کرد: این موضوع برای بنده بسیار حائز اهمیت است که آیا برگزاری این همایش با این هزینه هنگفت دستاوردی برای شهر رشت به همراه خواهد داشت و خروجی نهایی این همایش میلیونی چیست.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به فرا رسیدن روزهای پایانی سال ۹۳ گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و انتظارات و توقعات پرسنل و شهروندان از شهرداری رشت، با تحمیل چنین هزینه‌هایی بدون برنامه‌ریزی و خروجی مناسب موافق نیستم.

عضو دیگر شورای اسلامی شهر نیز با ابراز گلایه از عملکرد سرپرست شهرداری رشت در زمینه برگزاری همایش توسعه پایدار در رشت گفت: سرپرست شهرداری رشت باید موضوع برگزاری این همایش را زودتر به اعضای شورا اطلاع می‌داد تا تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ می‌شد.

فاطمه شیرزاد با بیان اینکه همایش دو روزه توسعه پایدار می‌توانست در یک روز آغاز شود و به اتمام برسد، تصریح کرد: انجام همایش یک‌روزه از تحمیل هزینه‌های مازاد جلوگیری می‌کرد.

وی یادآور شد: با توجه به شرایط نامناسب مالی شهرداری رشت و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شهرداری در روزهای پایانی سال موافق تحمیل چنین هزینه‌های هنگفتی به شهرداری رشت نیستم.

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1