۷:۰۹:۲۶ - شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
امام جمعه فومن : در تلاش هستیم تا شاهد افتتاح مصلی در سالگرد آیت‌الله العظمی بهجت فومنی (ره) باشیم.
خبرگزاری فومن : حجت السلام والمسلمین سید محمدحسن صفوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه 22 بهمن روز رفراندوم، هویت، آزادی،استقلال و بیعت با امام راحل و مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: این اتحاد، برادری،بزرگواری، استقلال طلبی، استکبار ستیزی، اسلامیت خواهی و اسلامیت گرایی در 22 بهمن بیشتر نمایان […]

139208180314337151497753

خبرگزاری فومن : حجت السلام والمسلمین سید محمدحسن صفوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه 22 بهمن روز رفراندوم، هویت، آزادی،استقلال و بیعت با امام راحل و مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: این اتحاد، برادری،بزرگواری، استقلال طلبی، استکبار ستیزی، اسلامیت خواهی و اسلامیت گرایی در 22 بهمن بیشتر نمایان شد.

وی با بیان اینکه ملت ایران در این روز ملی و مذهبی با شکوه وارد عرصه شدند، افزود: آنها نشان دادند که از آرمان‌های انقلاب و نظام دفاع می‌کنند و در برابر توطئه‌های دشمنان ایستاده‌اند.

امام جمعه فومن با اشاره به غباری که در استان خوزستان سایه افکنده است، گفت: مقام معظم رهبری برای رفع این مشکلات دستور لازم را داده‌اند و وزیر بهداشت نیز برای رفع مشکلات پیش آمده اقداماتی را در دست اقدام دارد، اهواز و خوزستان  شهر شهدا و آزادگان و مردمان بزرگ است که سال‌ها رنج و شهادت را پذیرفتند.

صفوی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری با دیداری که با همافران داشت، تصریح کرد: در مذاکرات با موافقت‌های خوب موافق هستیم و ایران نباید زیر دست دشمن بایستد، عزت ملت ایران نباید زیر سئوال برود.

وی به راهکارهای ارائه شده توسط  مقام معظم رهبری برای تیم مذاکره کننده اشاره کرد و افزود: این راهکارها شامل توافق بدون تاخیر و واضح باشد زیرا کشور ایران تهدید را جواب خواهد داد و دوم عزت ملی است.

امام جمعه فومن با اشاره به مشت‌های بسته مردم در راهپیمایی 22 بهمن، تاکید کرد: این مشت‌ها بر سینه اوباما و آمریکا و استکبار است، اوباما بداند ایران نه فلسطین است نه مصر و یا لیبی، در کشورهای عرب اسلامیت گل کرده و خون خواهی عرب نتیجه داده است.

صفوی از تیم مذاکره کننده خواست بر سر مزار شهدا رفته و گفتمان‌های شهدا را برای مذاکره مورد استفاده قرار دهند و از آنها الهام بگیرند زیرا دشمن، دشمن است.

وی پایداری مردم را مهمترین عامل پیروزی خواند و گفت: انقلاب مردم مصر اگر بر پایداری مردم استوار بود پیروز می‌شد.

امام جمعه فومن، خراب کردن مساجد بحرین را هراس از اسلام خواند و افزود: مسلمانان را در جهان می‌کشند و رسانه‌ها هیچ حرفی ندارند چون رسانه‌های جهان در دست اسرائیل است.

صفوی از مسئولان شهرستان خواست تا شهر را برای گردشگران مهیا و کند و کاری را بگیرند تا مردم در رفاء باشند مسئولان در ارائه خدمات کوتاهی نکنند.

وی تاکید کرد: با همکاری شرکت نئوپان به زودی اسکلت مصلای فومن بالا می‌رود و در تلاش هستیم تا شاهد افتتاح مصلی در سالگرد عالم بزرگ جهان تشیع آیت‌الله العظمی بهجت فومنی (ره) باشیم.

خبرگزاری تسنیم

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1