۱۳:۰۰:۳۳ - شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶
حجت الاسلام والمسلمین ایران عقیده در خطبه های نمازجمعه انزلی :
دادستان فومن : آمریکا و اسرائیل به دنبال اختلاف افکنی میان مسلمانان هستند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما : حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق ایران عقیده در خطبه‌های نماز جمعه بندرانزلی اظهار کرد: حقوق بشر دستاویزی برای استکبار جهانی است که خود ناقض حقوق بشر هستند و استکبار جهانی با ایجاد وضعیت خاص در منطقه به دنبال ایجاد تنش در این منطقه هستند. وی بابیان اینکه هدف از تشکیل داعش و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما : حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق ایران عقیده در خطبه‌های نماز جمعه بندرانزلی اظهار کرد: حقوق بشر دستاویزی برای استکبار جهانی است که خود ناقض حقوق بشر هستند و استکبار جهانی با ایجاد وضعیت خاص در منطقه به دنبال ایجاد تنش در این منطقه هستند.

وی بابیان اینکه هدف از تشکیل داعش و حمایت آن برای ایجاد تفرقه، تنش در منطقه بود، افزود: امروز هیچ‌یک از شهرهای عراق و سوریه در اختیار داعش نیست و این به‌واسطه اقتدار جمهوری اسلامی است، آمریکا برای اینکه جنگ و تنش جدیدی ایجاد کنند به دنبال فتنه جدیدی هستند.

دادستان فومن با اشاره به اینکه هدف امروز آمریکا و استکبار جهانی تأمین رژیم صهیونیستی است تصریح کرد:
مستکبران، مسلمانان را به جان هم انداخت تا امنیت رژیم غاصب صهیونیستی تأمین شود و اعتقاددارند که باید این فرقه ظالم بر تمام جهان مسلط شوند.

وی بیان کرد: کمپانی‌های رژیم صهیونیستی تزریق کننده منابع مالی در آمریکا هستند و آمریکا برای حفظ موجودیت این رژیم آن را در اجلاس‌های جهانی مطرح می‌کند.

ایران عقیده استراتژی دشمن را در جنگ‌های مذهبی برای به انزوا کشیدن مقاومت کشورهای اسلامی عنوان کرد و گفت: امروز باوجود همه مذاکرات و نشست‌ها که فایده‌ای برای کشور نداشت، دشمن جریح تر شده و می‌خواهد قدس را به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کند.

امام جمعه موقت بندرانزلی بابیان اینکه کشور عربستان با این موضوع حساس منفعلانه برخورد می‌کند افزود: به فرموده امام مسئله قدس مربوط به همه مسلمانان است و باید همگان نسبت به آن احساس مسئولیت کنند، در قضیه فلسطین نباید بی‌تفاوت بود و بی‌تفاوتی به‌دوراز اصول اسلام است و مسلمانان نباید از امور برادران دینی خود بی‌تفاوت باشد.

وی با تأکید بر اینکه دشمنی رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی با اساس اسلام است تأکید کرد: مسلمانان نباید به اسراییل قدرت نفس کشیدن بدهند، باید در برابر  رژیم صهیونیستی با تمام توان مقابله کرد تا اسراییل از صحنه روزگار محو شود.

امام‌جمعه موقت انزلی گفت:  اهداف راهبردی رئیس‌جمهور آمریکا با اعلام این موضع این است که حساسیت مسلمانان را تضعیف کند و امروز مسلمانان جهان اسلام فریاد بلند می‌زنند که این عمل زشت را به‌هیچ‌وجه قبول نمی‌کنند.

انتهای پیام/

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1