خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۴/۲۲ ۲۰:۳۴
شناسه خبر : 2438

مدیرآموزش و پرورش فومن از پذیرش دو هزار ۷۵۴ نفر در اسکان تابستان ۹۶ خبر داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، شاهین کوچکی مدیرآموزش و پرورش فومن : از ۲۸ خرداد ۹۶ تا این لحظه تعداد ۵۴۱ خانوار در قالب دو هزار و ۷۵۴ نفر روز در ستاد اسکان فومن پذیرش شدند . ...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، شاهین کوچکی مدیرآموزش و پرورش فومن : از ۲۸ خرداد ۹۶ تا این لحظه تعداد ۵۴۱ خانوار در قالب دو هزار و ۷۵۴ نفر روز در ستاد اسکان فومن پذیرش شدند .

شاهین کوچکی مدیر آموزش و پرورش فومن : تا پایان ۲۰ تیر ماه ، تعداد ۵۴۱ خانوار در قالب دو هزار ۷۵۴ نفر در ستاد اسکان فومن پذیرش شدند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش فومن ، شاهین کوچکی با اشاره به آمار نفر روز مسافران تابستانی اسکان ۹۶ امسال که از ۲۸ خرداد ماه آغاز شده است ، اظهار داشت : براساس آمارها تا روز سه شنبه ۲۰ تیر ماه تعداد ۵۴۱ خانوار در قالب دو هزار ۷۵۴ نفر روز به ستاد اسکان فومن مراجعه و اسکان داده شدند.

وی در ادامه تصریح کرد : ۵۶ کلاس در ۹ آموزشگاه در دو گروه ، که ۳ آموزشگاه در قالب ۲۰ کلاس در گروه الف و ۶ آموزشگاه در قالب ۳۶ کلاس در گروه ب تجهیز شده است و دو مرکز رفاهی اردوگاه شهید مطهری و خانه معلم ماسوله آماده پذیرایی از مسافران فرهنگی می باشد .

مدیر آموزش و پرورش فومن گفت : به منظور ارزیابی عملکرد ستادهای اسکان و خدمات‌رسانی فرم‌های نظرسنجی میان مسافران توزیع شده که بتوانیم خدمات مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهیم

مدیر آموزش و پرورش فومن بیان کرد : ۳۰ نفر به صورت ستادی و عوامل اجرایی در راستای خدمات رسانی اسکان فرهنگیان طرح تابستانی فعالیت دارند.