خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۴/۱۵ ۱۳:۲۵
شناسه خبر : 2427

برگزاری مشاوره حقوقی رایگان به همت بسیج حقوقدانان شهرستان فومن در حاشیه نمازجمعه

اختصاصی /به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، مشاوره حقوقی رایگان توسط بسیج حقوقدانان شهرستان فومن و به همت وکلای بسیجی در حاشیه نمازجمعه شهرستان فومن در مصلی (مسجدولی عصر(عج) بالامحله ) برگزار شد. در این طرح که با حضور مهرپیما ریاست محترم دادگستری شهرستان فومن ، حجت الاسلام والمسلمین نوروزیان جانشین محترم نمایندگی […] ...

اختصاصی /به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، مشاوره حقوقی رایگان توسط بسیج حقوقدانان شهرستان فومن و به همت وکلای بسیجی در حاشیه نمازجمعه شهرستان فومن در مصلی (مسجدولی عصر(عج) بالامحله ) برگزار شد.

در این طرح که با حضور مهرپیما ریاست محترم دادگستری شهرستان فومن ، حجت الاسلام والمسلمین نوروزیان جانشین محترم نمایندگی ولی فقیه درسپاه پاسداران فومن و حجت الاسلام تائب ریاست محترم اداره تبلیغات اسلامی فومن همراه بود ، جمعی از نمازگزاران مشکلات حقوقی خود را با وکلای بسیجی مطرح کرده و مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمودند.

به گزارش روابط عمومی کانون بسیج حقوقدانان شهرستان فومن ، در این طرح که به همت سازمان بسیج حقوقدانان و حمایت مسئولین ارشد سپاه پاسداران و دادگستری انجام می گیرد ، مردم عزیز می توانند با مراجعه به یکی از دفاتر کانون های بسیج حقوقدانان در سراسر کشور و یا مکانهایی که در حاشیه نمازهای جمعه در نظر گرفته شده مشکلات حقوقی خود را مطرح نمایند.

محسن نجفی سرپرست کانون بسیج حقوقدانان شهرستان فومن گفت : این طرح ان شاء الله در تمامی طول سال ادامه دارد و مردم شریف فومن می توانند همه روزه جهت مشاوره رایگان حقوقی به دفتر بسیج حقوقدانان فومن واقع در طبقه اول دادگستری فومن مراجعه نمایند. وی گفت : در مواردی که این طرح در حاشیه نمازجمعه برگزار شود توسط رسانه های عمومی به آحاد مردم اطلاع رسانی خواهد شد .

وی با دعوت از کلیه فارغ التحیلان حقوق و وکلا و مشاوران حقوقی شهرستان فومن به عضویت در این کانون گفت : ان شاء الله طرح های دیگری همچون اردوهای جهادی جهت رسیدگی به مشکلات حقوقی طبقه محروم جامعه در روستاها بزودی اجرایی خواهند شد.

وی با تشکر از جناب سرهنگ میرزایی فرماندهی محترم سپاه پاسداران فومن ، مهرپیما ریاست محترم دادگستری و حجت الاسلام ایران عقیده دادستان محترم شهرستان بخاطر حمایت های دلگرم کننده از فعالیت های بسیج حقوقدانان و وکلای بسیجی از آقایان نظری و تقوی دو تن از وکلای بسیجی شهرستان فومن که با حضور در این طرح به نمازگزاران و مراجعان مشاوره حقوقی ارائه نمودند تقدیر و تشکر کرد.