۱۱:۳۸:۲۱ - شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
رئیس دادگستری فومن :
متخلفان جرایم انتخاباتی تحت پیگیرد قانونی قرار می‌گیرند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، رئیس دادگستری فومن امانتداری در بحث صیانت از آرای مردم را مهم دانست و گفت: تخلف کاندیداهای انتخاباتی در ابتدا با تذکر پیگیری می‌شود و در صورت تکرار با فرد خاطی طبق قانون برخورد می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، رئیس دادگستری فومن امانتداری در بحث صیانت از آرای مردم را مهم دانست و گفت: تخلف کاندیداهای انتخاباتی در ابتدا با تذکر پیگیری می‌شود و در صورت تکرار با فرد خاطی طبق قانون برخورد می‌کنیم.

جمشید مهرپیما اظهار داشت: انتخابات یک مسئله بسیار با اهمیت برای یک کشور محسوب می‌شود و نکته خیلی مهم در این انتخابات این است که مردم به ما مسئولان اعتماد کرده و دادگستری این شهرستان نیز در حراست و نگهداری آرای مردم تمامی تلاش خود را به کار خواهد بست.

وی با اشاره به اینکه جلسات پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی ۳ ماه است که در این دادگستری فعال شده است بیان کرد: در این جلسات اعضا با تعامل و همدلی هوشیار هستند تا انتخابات پیش رو در مسیر خود گام برداشته و به سرانجام برسد البته مصوبات مهمی نیز این جلسات داشته‌ایم.

رئیس دادگستری شهرستان فومن از آغاز به کار شعب و قضات ویژه‌ای برای رسیدگی به جرایم انتخاباتی در دادگستری این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون پرونده‌ای در این خصوص تشکیل نشده و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

رئیس ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی شهرستان فومن با تاکید بر اینکه همه بابد محور حرکت خود را بر مبنای قانون‌گرایی بگذارند ابراز داشت: کسی نباید با استفاده از توجیحات مختلف از قانون سرپیچی کرده و آن را نادیده بگیرند.

رئیس دادگستری شهرستان فومن، امانتداری در بحث صیانت از آرای مردم را مهم دانست و اظهار داشت: تخلف کاندیداهای انتخاباتی در ابتدا با تذکر پیگیری می‌شود و در صورت تکرار با فرد خاطی طبق قانون برخورد خواهد شد.

مهرپیما با بیان اینکه در زمان انتخابات هیچ مسئولی حق استفاده از امکانات دولتی به نفع کاندیدای مورد نظر خود را ندارد خاطرنشان کرد: در صورتی که این کار صورت پذیرد تخلف انتخاباتی محسوب می‌شود و برخورد خواهد شد.

وی اظهار داشت: از تمامی اشخاصی که گزارشی در خصوص جرایم و تخلفات انتخاباتی دارند می‌خواهم تا مراتب را به دبیرخانه شورای پیشگیری از جرایم انتخاباتی مستقر در دادگستری شهرستان فومن اطلاع دهند.

رئیس ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی شهرستان فومن با بیان اینکه مردم با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای سرنوشت خود را رقم می‌زنند بیان داشت: حضور گسترده مردم در انتخابات انتقال پیام انقلاب به جهانیان است.

 

banerfom22

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1