۱۰:۱۱:۲۵ - سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
اعلام نتایج بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات شورا
هیات عالی نظارت برانتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای گیلان ، نتیجه بررسی شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده ی شهرهای استان را اعلام کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، مرکز گیلان رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گیلان گفت :  ۱۴۲ پرونده داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهرهای گیلان به هیات عالی نظارت ارسال شد که از این تعداد  ۴۶ نفر رد و ۹۶ نفر تایید صلاحیت شدند .

سید کاظم دلخوش افزود: در شهرستان رشت از ۷۲ پرونده، ۴۱ نفر تایید و ۳۱ نفر رد صلاحیت شدند

وی با اشاره به اینکه از ۱۶ شهرستان گیلان ، شهرستان رودسر فاقد پرونده شکایتی بود گفت : پس از رشت، شهرستان لاهیجان با ۱۴ پرونده بیشترین پرونده شکایات داوطلبان را داشت که پس از بررسی مجدد ، ۹ نفر تایید و ۵ نفر رد صلاحیت شدند.

به گفته رییس هیات عالی نظارت برانتخابات شوراهای اسلامی گیلان در شهرستان تالش از ۱۱ پرونده،  ۱۰ داوطلب تایید و ۱ نفر رد صلاحیت شدند و بررسی ۷ پرونده در شهرستان صومعه سرا به تایید صلاحیت ۶ داوطلب و رد یکی از آنان انجامید .

سید کاظم دلخوش با بیان اینکه در شهرستان آستانه اشرفیه هم  از ۶ پرونده، ۵ نفر تایید و ۱ نفر رد صلاحیت شدند افزود: در شهرستان سیاهکل از ۵ پرونده ارجاع شده به هیات عالی نظارت استان ، ۴ نفر تایید و ۱ نفر رد صلاحیت شدند

وی با اشاره به اینکه شهرستانهای آستارا و املش، هرکدام ۴ پرونده داشتند که در بررسی مجدد، همگی صلاحیت شان تایید شد، گفت: البته شهرستان های رودبار و فومن هم، هر کدام ۲ پرونده و شهرستان شفت هم۳ پرونده داشتند که همگی آنها در بررسی دوباره، صلاحیت شان تایید شد.

به گفته وی از ۴ پرونده در شهرستان بندر انزلی، ۲ نفر تایید و ۲ نفر رد صلاحیت شدند و در شهرستان ماسال نیز از۳ پرونده،  ۱ نفر تایید و ۲ نفر رد صلاحیت شدند.

رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گیلان ادامه داد : در شهرستان  رضوانشهر ۴ داوطلب شاکی بودند که با بررسی مجدد پرونده آنها ، ۳ نفر تایید و ۱ نفر رد صلاحیت شدند

 سید کاظم دلخوش گفت : شهرستان لنگرود تنها شهرستانی بود که ۱ پرونده رسیدگی به شکایت داشت ، اما در بررسی دوباره ، آن نامزد نتوانست تایید صلاحیت بگیرد.

 

banerfom22

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1