خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۰۹/۲۴ ۱۱:۰۱
شناسه خبر : 2278

برگزاری مسابقه پیامبر مهربانیها در فومن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، یوسف نیک انجام با اعلام این خبر ، گفت: بمناسبت میلاد باسعاددت حضرت محمد (ص) و گرامیداشت هفته وحدت مسابقه کتابخوانی تحت عنوان پیامبرمهربانیها در فومن برگزار می شود ...

۴۲۶۳۶۱_orig

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، یوسف نیک انجام با اعلام این خبر ، گفت: بمناسبت میلاد باسعاددت حضرت محمد (ص) و گرامیداشت هفته وحدت مسابقه کتابخوانی تحت عنوان پیامبرمهربانیها در فومن برگزار می شود

وی در ادامه یادآور شد: از یازده ربیع اول الی هفدهم  ربیع اول سالروز میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) به عنوان هفته وحدت نامگذاری شده است. که حائز اهمیت می باشد.

نیک انجام تصریح کرد : شناسایی شخصیت و سیره ائمه اطهار به ویژه پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و ترویج و نهادینه کردن ارزش‌های موجود در سنت و سیره این بزرگواران باید در رأس برنامه‌های این ایام باشد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن اظهار داشت : انتقال پیام‌های دینی و آشنایی عموم با سیره زندگی ائمه ‌اطهار(ع) در قالب‌های جذاب و پرانگیزش مانند مسابقات از شیوه‌های مؤثر کار فرهنگی است.

نیک انجام در ادامه افزود : این مسابقه با هدف گسترش و تعمیق شناخت شهروندان از فرازهای زندگی و سیره حضرت محمد (ص) در باره زندگی پربار و رسالت آن حضرت برگزار می شود.

این مسوول ؛ گسترش فرهنگ کتابخوانی و آشنایی نسل نوجوان و جوان با شخصیت‌ها و مفاهیم دینی از دیگر اهداف برگزاری این مسابقه عنوان نمودند .

نیک انجام در خصوص مسابقه پیامبر مهربانیها اشاره نمود و گفت : مسابقه مزبور از محتوای کتاب ” پیامبر مهربانیها نوشته حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسن صفوی  طراحی  شده است. که علاقمندان از ٢۴ آذرماه می‌توانند با مراجعه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن، سوالات مسابقه را دریافت و حداکثر تا ٣٠آذر ماه پاسخنامه را تحویل این اداره دهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد : برگه ها سوالا ت این مسابقه روز جمعه   نیز در مصلی نماز جمعه این شهرستان توزیع می شود . و به  قید  قرعه

به ١٢ نفر از افرادی که پاسخ‌های صحیح را ارسال کرده باشند، به قید قرعه هدایای ارزنده‌ای همراه با لوح تقدیر اهدا می‌شود.