خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۰۹/۱۴ ۱۲:۵۴
شناسه خبر : 2271

احمد قدیمی ، بخشدار مرکزی فومن شد .

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، احمد قدیمی به پیشنهاد فرماندار و با حکم استاندار گیلان؛ بخشدار مرکزی جدید شهرستان فومن معرفی شد. در جلسه ای که با حضور میرشمس مومنی زاده در فرمانداری فومن برگزار شد؛ از تلاش های احمد نوروزی تقدیر و احمد قدیمی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی […] ...

 

۷۱۴۴۶

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، احمد قدیمی به پیشنهاد فرماندار و با حکم استاندار گیلان؛ بخشدار مرکزی جدید شهرستان فومن معرفی شد.

در جلسه ای که با حضور میرشمس مومنی زاده در فرمانداری فومن برگزار شد؛ از تلاش های احمد نوروزی تقدیر و احمد قدیمی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان فومن معرفی شد.

فرماندار شهرستان فومن با بیان اینکه ربیع الاول، چشمه جوشان وحدت و آسمان درخشان همبستگی و دوستی است، افزود: عطر میلاد مسعود پیامبر اعظم(ص) لحظه به لحظه این ماه مبارک را در بر گرفته و این ماه عزیز را به کرامت، اخلاقیت و انسانیت این یگانه تاریخ مزین کرده است. حلول ماه ربیع الاول را تبریک گفت.

مومن زاده فرماندار فومن در مراسم معارفه و تکریم  بخشدار بخش مرکزی فومن اظهار کرد: امیدوارم که در سایه همدلی و همراهی شاهد خدمات بهتری برای مردم شهرستان باشیم.
احمد قدیمی  بخشدار مرکزی فومن در مراسم معارفه خود با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای پیاده‌سازی سیاست‌های ابلاغی نظام دولت تدبیر و امید خواهم کرد افزود: امیدوارم با همراهی همه مردم و با تلاش مضاعف باعث افزایش رضایت همشهریانم بشوم.

احمد قدیمی دانشجوی دکترای برنامه ریزی شهری است و پیش از این مشاور اجتماعی فرماندار فومن، شهردار اسبق فومن،مدرس دانشگاه،رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان فومن،صاحب امتیاز و مدیر مسئول نشریه شهرآفرین،عضو جامعه مهندسان شهرساز،رییس شورای هیئات مذهبی فومن و از اعضای ستاد انتخاباتی حسن روحانی بوده است.

گفتنیست در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات نوروزی بخشدار اسبق فومن قدردانی شد .