خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۰۹/۰۸ ۱۲:۲۷
شناسه خبر : 2256

نورسته : عدم صدور مجوز تجمع نشان از ترس برخی از جریان های سیاسی استان از بیداری جنبش دانشجویی دارد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، مرتضی نورسته مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان در گفتگو با پیک دانشجو با بیان اینکه درخواست تجمع بسیجیان ولایت مدار دانشگاه گیلان جهت حضور در مقابل دفتر نماینده رشت که بر اساس اصل ۲۷ قانون اساسی صورت گرفته بود هر چند منجر به صدور مجوز نشد […] ...

۰۰۲-۷۶۸x576-1

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، مرتضی نورسته مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان در گفتگو با پیک دانشجو با بیان اینکه درخواست تجمع بسیجیان ولایت مدار دانشگاه گیلان جهت حضور در مقابل دفتر نماینده رشت که بر اساس اصل ۲۷ قانون اساسی صورت گرفته بود هر چند منجر به صدور مجوز نشد افزود: این امر هیج خللی در اراده آهنین فرزندان خمینی کبیر در مقابله با فتنه گران ایجاد نکرد اما نشان از ترس برخی از جریان های سیاسی از بیداری جنبش دانشجویی داشت.

وی ادامه داد:جریانی که به دنبال تطهیر فتنه وفتنه گران در بعد سیاسی و در بعد اقتصادی هم دنبال اشرافی گری بوده و هست هیچ وقت علاقه مند نبوده و نیست که دانشجویان انقلابی مکتب رهبری در مسائل حساس نظام ورود پیدا کند. جریانی که تمام سرمایه گذاری اش برای تربیت نسل سوم و چهارم در مجالس آواز خوانی و کنسرت ها و پارتی های شبانه و مختلط است باید هم از دانشجوی بیدار و هوشیار بسیجی آگاه به مسائل نظام بترسند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان افزود: اینکه حضرت آقا خطاب به همین جوان ها می فرمایند به شما امید داریم به این دلیل می باشد که این نسل و این گفتمان تنها گفتمانی است که وام دار هیچ جریان سیاسی نیست و برای حفظ انقلاب حاضر است جان و مال و آبرویش را فدا کند.

وی ادامه داد: هیچ جای تعجبی نیست، جریانی که چند ماه گذشته در مقابل اظهارات یکی از خطبای کشور (استاد رفیعی) تلاش هایی برای راه اندازی تجمعات خیابانی کرده بود و بعدها از فتنه گران حمایت کرد و دیروز نماینده مجلس خبرگان را هدف گرفته است و امروز دانشجویان انقلابی که آینده سازان کشور ما هستند را به چشم معضل امنیتی میبینند از وزیر کشور به عنوان متولی امنیت داخلی کشور تقاضای مهار این جریان انقلابی را داشته باشند!

نورسته در پایان گفت:  بسیج دانشجویی حق پیگیری حقوقی اکاذیب مطرح شده را برای خودش محفوظ می داند.