۱۹:۳۹:۴۰ - سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فومن
برخورد فیزیکی عوامل سد معبر شهرداری فومن قابل دفاع نیست/اعضای شورا و شهردار فومن از مصاحبه‎هایی که فایده‌ای برای شهرستان ندارد خودداری کنند .
ایران عقیده تاکید کرد: با افرادی که با موضع گیری و انتشار تصاویر موجب تشویش اذهان عمومی را فراهم آورند و با التهاب آفرینی در نظم و آرامش شهرستان اخلال ایجاد کنند بر طبق قانون مجازات اسلامی برخورد خواهد شد. ادامه در : دیارمیرزا

%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%d8%b5%d8%a7%d8%af%d9%82-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d9%82%db%8c%d8%af%d9%87

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، حجت الاسلام و المسلمین ایران عقیده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فومن در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دیارمیرزا در فومن، در خصوص اتفاقات چند روز اخیر شهرستان و برخورد فیزیکی یکی از عوامل شهرداری فومن با یک زن دست فروش اظهار کرد: برخورد فیزیکی عوامل سد معبر شهرداری فومن قابل دفاع نیست و دستگاه قضایی با تشکیل پرونده با مسببین این حادثه برخورد قانونی انجام خواهد داد. ایران عقیده تصریح کرد: عوامل شهرداری فومن کما فی سابق می بایست نسبت به انجام وظایف قانونی خود در خصوص رفع سد معبر اقدامات قانونی انجام و با افراد متخلف برخورد قانونی صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه حاشیه سازی، التهاب آفرینی و تشویش اذهان عمومی از سوی هر شخص یا گروهی صورت گیرد به صلاح شهرستان نخواهد بود، اظهار داشت: افراد اعم از مسئولان و اشخاص عادی مواظب اظهار نظرهای خود باشند و از مصاحبه هایی که تشویش اذهان عمومی را فراهم می کند خودداری نمایند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فومن با بیان اینکه متاسفانه بعضی افراد با بعضی از شبکه های معاند نظام بدون در نظر گرفتن مصالح کشور و نظام مصاحبه انجام دادند، گفت: لازم است همه‌ی اعضای محترم شورا و شهردار برای بر طرف نمودن مشکلات شهر از تمام توان خود استفاده کنند و از مصاحبه هایی که هیچ فایده‌ای برای رفع مشکل شهرستان ندارد خودداری کنند. ایران عقیده تاکید کرد: با افرادی که با موضع گیری و انتشار تصاویر موجب تشویش اذهان عمومی را فراهم آورند و با التهاب آفرینی در نظم و آرامش شهرستان اخلال ایجاد کنند بر طبق قانون مجازات اسلامی برخورد خواهد شد.

 

بر چسب ها: , ,
منبع:
  1. خانمی کارمند از یکی از شهرد   ۳ آذر, ۱۳۹۵  

    باسلام. چرا به موضوع یکطرفه نگاه می شود. آیا با وجود تنش های فراوان که برای کارکنان شهرداریها در طی سالیان متمادی خدمت پیش می آید کسی پاسخگو می باشد. بر کسی پوشیده نیست کارگر شهرداری فومن برای انجام وظیفه بر اساس قانون نسبت به سد معبر عمل نموده. آیا کسی از کارگر شهرداری فومن پرسید مادر فومنی چه فحش و ناسزایی گفت که رگ غیرت مرد بجوش آمده و مرتکب چنین خطایی شد. شهرداریها در تمام ارگانهای دولتی و غیر دولتی، با وجود گرمای شدید تابستان و سرمای زمستان با کمترین حقوق و مزایا انجام وظیفه نموده. حال اینکه اگر اتفاق برعکس بود و کارمند شهرداری مورد ضرب وشتم قرار می گرفت که بارها و بارها در تمامی شهرداریهای کشور از جمله جایی که اینجانب خدمت می نمایم روزها و روزها تکرار می شود، چنین هجمه ای در فضای مجازی و رسانه ملی اتفاق می افتاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1