۱۹:۵۳:۰۳ - جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
دلجویی حجت الاسلام صفوی امام جمعه شهرستان فومن از بانوی دستفروش فومنی و فرزندش .
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، حجت الاسلام صفوی در خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان فومن، ایام صفر را از مهمترین وقایع اسلام خواند و گفت: مردم ایران با حضور پر شور خود در ایام اربعین حق اهل بیت را ادا کردند.  امام جمعه این شهرستان با بیان اینکه امروز به علت ازدحام […]

photo_2016-11-18_19-21-45

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، حجت الاسلام صفوی در خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان فومن، ایام صفر را از مهمترین وقایع اسلام خواند و گفت: مردم ایران با حضور پر شور خود در ایام اربعین حق اهل بیت را ادا کردند.

 امام جمعه این شهرستان با بیان اینکه امروز به علت ازدحام جمعیت مرز مهران بسته شده گفت: مسئولان کشور ایران و عراق امکانات را برای سالهای اینده پیش بینی و فراهم کنند زیرا این جمعیت هر سال افزایش می باید. صفوی رمز پیروزی در حوزه اقتصاد را حمایت از تولید داخلی و اجرای اقتصاد مقاومتی خواند و گفت: امروز وزیر خارجه می گوید تحریم اثر ندارد و رهبری هم گفته بود که امریکا خیانت کار است. امام جمعه فومن افزود: چرا علی رغم تحریم ها با آنها نشست برگزار کردید؟! گفتگو با آنها بی فایده بوده و آنها هرگز تحریم را بر نمی دارند.

صفوی به برخورد زننده مامور سد معبر شهرداری فومن با یک بانوی دستفروش اشاره و گفت: اولا اشتباه یک فرد را نباید به پای همه‌ی تشکیلات قرار دهیم و بخاطر یک اشتباه نباید گفت کل مجموعه بیمار است. وی تکریم ارباب رجوع را الزامی خواند و گفت: سد معبر همیشه تلخ و بحث برانگیز بوده است و خیابان ۴ دی به بازاری مبدل شده بود. امام جمعه فومن اعمال قدرت به هر طریقی را ناپسند خواند و تصریح کرد: برخورد ناپسند را کسی قبول ندارد و فرماندار هم دستور برخورد با افراد خاطی را داده است و این مساله جای شکر دارد.

وی افزود: سد معبر همیشه تنش زا بوده اما تکریم ارباب رجوع یک وظیفه است و نباید ترک شود. صفوی بر ضرورت بررسی ابعاد موضوع تاکید کرد و افزود: نتیجه اقدامات هفته دیگر به سمع مردم برسد. گفتنی است یک از بانوان دستفروش توسط مامور سدمعبر شهرداری فومن سیلی می خورد که انتشار فیلم این واقعه موجب جریحه دار شدن افکار عمومی شده است.

گفتنیست امام جمعه محبوب شهرستان فومن حضرت حجت الاسلام والمسلمین صفوی امروز در دیدار با مادر و فرزندی که دیروز مورد ضرب و شتم مامور خاطی سد معبر شهرداری قرار گرفته بودند در فضایی صمیمی از آنها دلجویی کرد که اینکار ایشان با استقبال و بازتاب زیادی در بین مردم مواجه شد .

photo_2016-11-18_19-21-24

photo_2016-11-18_19-21-35

منبع:
  1. خانمی کارمند از یکی از شهرد   ۳ آذر, ۱۳۹۵  

    باسلام. چرا به موضوع یکطرفه نگاه می شود. آیا با وجود تنش های فراوان که برای کارکنان شهرداریها در طی سالیان متمادی خدمت پیش می آید کسی پاسخگو می باشد. بر کسی پوشیده نیست کارگر شهرداری فومن برای انجام وظیفه بر اساس قانون نسبت به سد معبر عمل نموده. آیا کسی از کارگر شهرداری فومن پرسید مادر فومنی چه فحش و ناسزایی گفت که رگ غیرت مرد بجوش آمده و مرتکب چنین خطایی شد. شهرداریها در تمام ارگانهای دولتی و غیر دولتی، با وجود گرمای شدید تابستان و سرمای زمستان با کمترین حقوق و مزایا انجام وظیفه نموده. حال اینکه اگر اتفاق برعکس بود و کارمند شهرداری مورد ضرب وشتم قرار می گرفت که بارها و بارها در تمامی شهرداریهای کشور از جمله جایی که اینجانب خدمت می نمایم روزها و روزها تکرار می شود، چنین هجمه ای در فضای مجازی و رسانه ملی اتفاق می افتاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1