۱۸:۳۴:۵۷ - جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
بازدید سرزده رئیس کل دادگستری استان گیلان از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فومن
رئیس کل دادگستری گیلان به همراه معاون قضایی و تنی چند از مدیران اداری دستگاه قضایی استان بطور سرزده از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فومن بازدید کرد

dsc_0324

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فومن ما ، احمد سیاوش پور رئیس کل دادگستری گیلان در جمع صمیمی قضات و کارکنان این حوزه قضایی ، شهرستان فومن را یکی از شهرستانهای مذهبی استان و متعهد به نظام جمهوری اسلامی ایران  دانست و تصریح کرد: وجود افراد شاخصی چون مرحوم آیت الله بهجت ( ره) قطعا  در اخلاق و رفتار و دینداری مردم تاثیر گذار بوده است.

رئیس شورای قضایی استان  با اعلام اینکه دادگستری فومن  یکی از بهترین  دادگستری های استان بوده واز حیث سلامت نیروی انسانی، خدمت به مردم و کیفیت و کمیت کار همواره نمونه بوده است  خاطر نشان کرد: خدمت به مردم  و رضایت آنان ، رضایت  پروردگار را نیز در پی خواهد داشت.

وی  دستگاه قضایی را از مهم ترین ارکان جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: قضاوت و عدالت محوری ترین پایگاه است  و کارکنان دستگاه قضایی  که افتخار خدمت صادقانه در این جایگاه را دارند از خیر و برکت و ثمرات آن برخوردار خواهند بود.

این مقام ارشد قضایی  در ادامه اظهار داشت: عملکرد حوزه قضایی فومن مثبت بوده و باید  سعی شود  تا  نواقص اندک  موجود نیز بر طرف شده  و شهرستان فومن رتبه اول خدمتگزاری در استان را کسب نماید.

وی  در خصوص ارزشیابی قضایی و اداری  کارکنان دادگستری های استان  گفت: در این زمینه بر اساس اصول و مبنا  رفتار شده  و با دقت و  بدون کوچکترین  تبعیضی  اقدامات لازم انجام خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان  در ادامه تهدیدها وآسیب های فرهنگی و اخلاقی را  از معضلات جامعه امروز  ذکر کردو  افزود:متاسفانه امروز شاهد آن هستیم که شبکه های ماهواره ایی و فضای مجازی  حجب و حیا ی اجتماعی را خدشه دار کرده است.

رئیس شورای قضایی استان در پایان  با بیان اینکه آسیب ها و تهدیدهای  امروز با گذشته تفاوت بسیاری کرده است  ابراز داشت:  هیج کس از انحراف و لغزش مصون نمی باشد  و باید با مراقبت و هوشیاری  خود را از هر خطایی حفظ نماییم.

لازم به ذکر است رییس کل دادگستری استان گیلان از کلیه شعب حقوقی و کیفری ، دفاتر و واحدهای مرتبط با دستگاه قضایی بازدید نموده و با قضات و کارکنان دادگستری شهرستان فومن به گفتگو پرداخت.

 

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1