۱۷:۲۶:۵۶ - دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳
۱۰۱ کارگاه اقتصاد مقاومتی در فومن فعالیت می‌کنند
ناصرجوانمرد، مدیر بسیج سازندگی فومن شامگاه یکشنبه(۱۹بهمن) در جشنواره بومی محلی و نمایشگاه اقتصاد مقاومتی این شهرستان اظهار کرد: اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در روستاها به معیشت، اقتصاد و اشتغالزایی خانواده‌ها کمک حائز اهمیتی می‌کند. وی با بیان اینکه از نخستین روزهای انقلاب و تا همیشه مقاومت همراه این انقلاب است، افزود: همه ما باید […]

IMG09583209

ناصرجوانمرد، مدیر بسیج سازندگی فومن شامگاه یکشنبه(۱۹بهمن) در جشنواره بومی محلی و نمایشگاه اقتصاد مقاومتی این شهرستان اظهار کرد: اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در روستاها به معیشت، اقتصاد و اشتغالزایی خانواده‌ها کمک حائز اهمیتی می‌کند.

وی با بیان اینکه از نخستین روزهای انقلاب و تا همیشه مقاومت همراه این انقلاب است، افزود: همه ما باید با خوداتکایی به دستاوردهای بومی، محلی همان حرکت در مسیر انقلاب را ادامه دهیم.

اقتصاد مقاومتی الگوی مناسب با شرایط بومی و محلی فرهنگ کشور است

مدیر بسیج سازندگی فومن با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یک الگوی مناسب با شرایط بومی و محلی فرهنگ کشور است، گفت: سپاه فومن از سال ۹۲ طبق منویات مقام معظم رهبری در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی تلاش خود را برای خودکفایی روستائیان انجام داده است.

جوانمرد تصریح کرد: ادارات شیلات، جهادکشاورزی، کمیته امداد، مرکز فنی و حرفه‌ای و… در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی همکاری‌های زیادی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با ۱۰ غرفه برپا شده است، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه برای نشان دادن گوشه‌ای از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است که توسط متقاضیان به اجرا در آمده است.

جوانمرد اظهار کرد: از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه شناساندن طرح‌های اقتصاد مقاومتی به مردم و استقبال آنها از این طرح‌ است.

وی افزود: سال گذشته ۵۰کارگاه در حوزه ورمی کمپوست، تولید مرغ بومی، تولید قارچ، انواع ماهی‌های گرم‌آبی و سردآبی و… با اعتبار یک میلیارد و صد میلیون تومان شروع به فعالیت کردند.

مدیر بسیج سازندگی فومن گفت: امسال با عزم ملی و مدیریت جهادی توانستیم کارگاه‌های مذکور را به ۲برابر برسانیم و امروز یک صدو یک کارگاه در عرصه‌های اقتصاد مقاومتی در فومن در حال فعالیت و تولید هستند.

ناصر عاشوری، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، شامگاه یکشنبه(۱۹بهمن)در جشنواره بومی محلی و نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در سالن شهید جایی شهرک امام خمینی این شهرستان اظهار کرد: وجود امام خمینی(ره)، حضور ملت و وحدت کلمه سه عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه امروزه جوانان این مرز و بوم به فتوحات زیادی در عرصه‌های مختلف دست می‌یابند، افزود: آنها با توکل بر خدا و پشتکار زیاد و دعای امام زمان(عج الله تعالی فرجه الشریف) است که به این رتبه رسیده‌اند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: به برکت خون شهدا و امام شهدا ما امروزبه مرحله‌ای از پیشرفت دست یافته‌ایم که توانسته‌ایم در عرصه هوا و فضا، بیو و نانو و سلاح های دوربرد دست یابیم.

موشک‌های اصلی ما ملت عزیز ایران است

عاشوری با بیان اینکه همراهی ملت مقتدر و همیشه در صحنه با نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری سبب افتخار ماست، تصریح کرد: موشک‌های اصلی ما ملت عزیز ایران است که در همه صحنه‌ها حضور فعال دارد و نقشه‌های دشمنان را با حضور به موقع خودشان نقش برآب می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که ملت غیور ایران پشت نظام و ولایت و کشور خود باشند ما برای همیشه در عرصه‌های سیاسی و نظامی پیروز و موفق هستیم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی یکی از ابتکارات مقام معظم رهبری در سال جهاد اقتصادی است که در سطح استان‌ها و به تبع در شهرستان‌ها در حال اجرایی است.

عاشوری افزود: اجرای طرح اقتصاد مقاومتی توسط خود مردم و کمک به تولیدات داخلی کشور همان شعار زمان پیروزی انقلاب است که امروز عملی شده است.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی همان تکیه بر امکانات داخلی برای رفع نیازهای کشور است، افزود: برای تعامل با دهکده جهانی یک نیم نگاهی به بیرون از کشور برای زندگی مسالمت‌آمیز نیاز است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: در اقتصاد مقاومتی هیچگونه اتکایی به بیرون از کشور نداریم و با استفاده از ذخایر و معادن داخلی نیازهای کشور را برطرف می‌کنیم.

عاشوری تصریح کرد: ایران اسلام با وجود رهبری مقتدر و ملتی غیور می‌تواند با اتکای به تولیدات داخلی همیشه پیروز باشد و حتی تولیدات خود را به خارج از کشور صادر کند.

بر چسب ها: ,
منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1