۱۷:۰۴:۳۶ - دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
صرفا جهت اطلاع …
اختصاصی  فومنا :  صرفا جهت اطلاع ..  ” بسته خبری ویژه فومنا ”   – شنیده شده حسن تقدس نژاد معاون اداری مالی ضرغامی در دوران تصدی بر صداوسیما به زودی به صف اعتدالگرایان خواهد پیوست و به معاونت اداری مالی سازمان مدیریت و برنامه ریزی به ریاست دکتر نوبخت منصوب خواهد شد.   – شنیده […]

serfan1

اختصاصی  فومنا :  صرفا جهت اطلاع ..  ” بسته خبری ویژه فومنا ”

 

– شنیده شده حسن تقدس نژاد معاون اداری مالی ضرغامی در دوران تصدی بر صداوسیما به زودی به صف اعتدالگرایان خواهد پیوست و به معاونت اداری مالی سازمان مدیریت و برنامه ریزی به ریاست دکتر نوبخت منصوب خواهد شد.

 

– شنیده شده در بعضی از شهرهای استان گیلان فعالیت های انتخاباتی شروع شده و کاندیداهای انتخابات مجلس از هم اکنون رایزنی های خود را بشدت آغاز کرده اند و در پوشش حل مشکلات مردم و یا مراسم تجلیل از افراد و شخصیت ها ودر جلسات عمومی و تالارهای عروسی و یا بعضی محافل خاص اقدام به یارگیری و جذب آرای مردم می کنند. این فعالیت ها در شهرهای رشت و صومعه سرا و تالش بیشتر به چشم میخورد.

 

* شنیده شده قربانی تصادف معروف پورشه یک میلیاردی نوه آیت ا… ربانی املشی از نمایندگان و انقلابیون اصیل گیلان و کشور بوده است . این تصادف بازتاب های زیادی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی داشته و گفته می شود عده ای ازمردم از کشته شدن این افراد اظهار خشنودی کرده اند که همین مساله با واکنش منفی بسیاری از مردم مواجه شده است .

 

– شنیده شده در جریان بازدید استاندار از شهرک تاریخی ماسوله و در حضور مدیران کل ناصر عاشوری نماینده فومن و شفت از یکی از مدیران کل گله و انتقاد کرده و گفته اند که ایشان باعث گره خوردن کارها می شود ، استاندار هم در جواب عاشوری و با طعنه از عملکرد مدیرکل دفاع کرده و بیان نموده که مدیران او فعال و زحمت کشند و گمان نمی کند باعث گره خوردن کارها آنان باشند.

 

* شنیده شده است که در یکی از شب های منتهی به ولادت مولی الموحدین علی (ع) در یکی از مساجد شهرستان فومن به دلیل برخی اختلاف نظرها بین نمازگزاران و میهمانان و بزرگان مسجد درگیری لفظی شدیدی ایجاد شده که بازتاب وسیعی در سطح شهر داشته و بسیاری از مردم و متدینین از وقایع اتفاق افتاده بشدت ناراحت و متاثر شده اند.

 

* شنیده شده حضور شیخ مصطفی حائری فومنی در مراسم بزرگداشت آیت الله بهجت (ره) و خوش وبش ایشان با بعضی از روحانیون و افراد حاضر بازتاب های مختلفی در بین مردم و سیاسیون شهر داشته است . گفتنی است پس از حوادث اخیر اتفاق افتاده در ماجرای لغو سخنرانی ایشان و تنش پیش آمده بین جریان حزب الله و حجت الاسلام حائری فومنی حضور ایشان در مسجد بالامحله به بسیاری از شبهات و سئوالات پاسخ و موجب تلطیف فضا گشته است. هرچند سردار جلایی ظاهرا در این مراسم حضور نداشتند اما بسیاری از چهره های شاخص سیاسی جریانات مختلف اصولگرا و اصلاح طلب و کاندیداهای احتمالی مجلس در این مراسم حضوری فعال داشتند.

 

– همچنین از اردوگاه انتخاباتی موسوم به  یاران افتخاری اخبار مختلفی به گوش می رسد. هرچند عده ای از نزدیکان حجت الاسلام مهدی افتخاری همچنان بر حضور پرقدرت او در عرصه انتخابات تاکید می کنند اما خبرهای پراکنده ای از احتمال کناره گیری مجدد او از ادامه رقابت و یا ائتلاف و یا انصراف او بسان حجت الاسلام شادمند خبر می دهند.اخبار موثق و تکمیلی دراینباره و همچنین از فعالیت های دیگر کاندیداها در بسته های آینده خبری به اطلاع خواهد رسید.

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1