۶:۱۰:۰۷ - سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
مراسم ارتحال آیت‌الله‌العظمی اریب فومنی (ره) سوم اردیبهشت برگزار می‌شود
خبرگزاری فومن : رئیس شورای هیئت‌های مذهبی فومن از برگزاری مراسم ارتحال آیت‌الله‌العظمی اریب فومنی (ره) در این شهرستان خبر داد. اصغر پورملایی‌فومنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فومن با اشاره به شخصیت آسمانی آیت‌الله اریب فومنی(ره) اظهار کرد: این عالم ربانی، فقیهی بی‌ادعا و زاهد بود. وی با بیان اینکه آیت‌الله اریب […]

۳۴۶۶۴۳

خبرگزاری فومن : رئیس شورای هیئت‌های مذهبی فومن از برگزاری مراسم ارتحال آیت‌الله‌العظمی اریب فومنی (ره) در این شهرستان خبر داد.

اصغر پورملایی‌فومنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فومن با اشاره به شخصیت آسمانی آیت‌الله اریب فومنی(ره) اظهار کرد: این عالم ربانی، فقیهی بی‌ادعا و زاهد بود.
وی با بیان اینکه آیت‌الله اریب فومنی در حوزه علمیه تهران تحصیل کرد، افزود: آیت‌الله اریب از شاگردان حجت‌الاسلام حاج شیخ محمد تقی فلسفی خطیب کم‌نظیر جهان اسلام بودند.
این مسئول آیت‌الله اریب فومنی (ره) را مردی با تقوا و با خشوع خواند و تصریح کرد: این عالم بزرگوار با چهره خود انسان را به یاد حق تعالی سوق می‌داد.
پورملایی‌فومنی، آیت‌الله اریب را انسانی ساده زیست و معنوی دانست و گفت: فومن شهر عالمان بزرگ و ربانی مانند آیت‌الله‌العظمی بهجت فومنی (ره) و آیت‌الله‌العظمی اریب فومنی(ره) است.
وی با بیان اینکه آیت‌الله اریب انسان‌ها را به مودت و دوستی و اتحاد دعوت می‌کرد، افزود: مراسم سی و سومین سالروز بزرگداشت ارتحال آیت‌الله‌العظمی اریب (ره) با همت هیئت انصارالحسین(ع) فومن و پایگاه مقاومت بسیج آیت‌الله اریب (ره) مهدیه فومن در مسجد مهدیه این شهرستان برگزار می‌شود.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی فومن زمان برگزاری مراسم مذکور را پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه عنوان کرد و یادآور شد: بزرگداشت فقیهان، عالمان و بزرگان کاری بسیار ارزشمند است و یادآوری بزرگان و عالمان و استفاده از علم آنها، چراغ هدایتی برای برای طی راه‌های دشوار آینده خواهد بود.

بر چسب ها: ,
منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1