۶:۲۶:۲۲ - پنج شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴
وزیر اطلاعات : در رقابت های سیاسی، اخلاق و انصاف رعایت شود
خبرگزاری فومن : وزیر اطلاعات با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری گفت: در رقابت های سیاسی، باید اخلاق، انصاف، موازین شرعی وحفظ آبروی افراد رعایت شود. حجت الاسلام سید محمد علوی شامگاه چهارشنبه در جمع مردم فومن در مسجد جامع این شهرستان اظهار کرد: همه باید برای اجرای منویات رهبر […]

۸۱۵۷۳۱۸۵-۶۳۹۱۰۶۵

خبرگزاری فومن : وزیر اطلاعات با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری گفت: در رقابت های سیاسی، باید اخلاق، انصاف، موازین شرعی وحفظ آبروی افراد رعایت شود.

حجت الاسلام سید محمد علوی شامگاه چهارشنبه در جمع مردم فومن در مسجد جامع این شهرستان اظهار کرد: همه باید برای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و ایجاد فضای سالم سیاسی و انتخاباتی پرشور، بیش از پیش تلاش کنیم.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری تحت عنوان دولت وملت، همدلی وهمزبانی از سوی رهبر انقلاب افزود : تا زمانیکه مودت، همدلی، برادری ومهربانی را در خود تقویت کنیم؛ یقیناً پایه های نظام اسلامی مستحکم تر خواهد شد.

وزیر اطلاعات همدلی وهمزبانی را شرط اساسی یاری ملت خداجو ومسلمان ایران از سوی حضرت باری تعالی عنوان کرد.

وی درادامه سخنانش بیان داشت : انقلاب اسلامی، از بارزترین مصادیق عبور از دشواری ها و سختی هاست و گذر از این مسائل، توسط مردم و مسوولان تحت رهنمودهای ولی فقیه، موفقیت را برای ایران اسلامی به همراه داشته است.

حجت الاسلام علوی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که برخی از مبارزان، دچار یأس و ناامیدی شده بودند اما با نصرت خداوند بزرگ و تدبیر و رهبری داهیانه امام راحل عظیم الشأن، به پیروزی شکوهمندی دست یافتیم.

وی با بیان اینکه خداوند متعال و امام عصر (عج) در این ۳۶ سال انقلاب اسلامی را محفوظ داشته اند، گفت: در سال های استقرار نظام جمهوری اسلامی، درخت ایران با خون پاک شهیدان وهمراهی ملت همیشه در صحنه، تنومندتر شده و موجبات شگفتی جهان و جهانیان و دشمنان را فراهم کرده است.

حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات همچنین عصر امروز، به عنوان نماینده رییس جمهوری، در جلسه شورای اداری شهرستان شفت در غرب استان گیلان حضور یافت.

رییس جمهوری وکاروان تدبیر وامید، امروز (چهارشنبه) در پانزدهمین سفر استانی، به گیلان آمده اند و دیدار با روحانیون، علما، سرمایه گذاران ، برگزیدگان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از جمله برنامه های رییس جمهوری در این سفر بوده است./ایرنا

همچنین حجت‌الاسلام سید محمود علوی درجلسه شورای اداری  شهرستان فومن با بیان اینکه نصرت الهی نزدیک است، اظهار کرد: زمانی که انسان از همه‌جا قطع امید می‌کند خداوند کمک می‌کند. وی، انقلاب اسلامی را از بارزترین مصداق‌های کمک خداوند دانست و افزود: انقلاب اسلامی توسط امام راحل با همراه کردن مردم در سال ۴۱ آغاز شد و در سال ۵۷ در شرایطی به پیروزی رسید که همه ناامید شده بودند.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه آمریکا اعلام کرده بود ایران جزیره ثبات است، تصریح کرد: یاری خداوند به امام (ره) رسید و انقلاب به پیروزی رسید.

وی با اشاره به اینکه انقلاب پس از پیروزی از پیچ‌وخم‌های زیادی عبور کرده است، متذکر شد: بیش از ۳۶ سال از عمر انقلاب اسلامی گذشته و خداوند و امام زمان (عج) انقلاب اسلامی را حفظ کرده است.

این مسئول بیان کرد: اگر ملتی موفق شود به دلیل تلاش مردم آن کشور بوده و خداوند به ملت‌ها به دلیل اختلاف عزت و سربلندی نداده است. علوی به حدیثی از پیامبر (ص) اشاره کرد و متذکر شد: پیامبر (ص) فرمود با یکدیگر اختلاف نداشته باشید و شرط اینکه خداوند ملت مسلمان ایران را در جهان عزیز کرده، وحدت و همدلی است.

وزیر اطلاعات در پایان تحقق وحدت را در زیرچتر ولایت فقیه دانست و یادآور شد: تا زمانی که وحدت، همدلی و مودت را در کشور تقویت کنیم، عزت نظام بیشتر می‌شود و باید قدردان مقام معظم رهبری در نامگذاری دولت و ملت و همدلی و همزبانی باشیم.

منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1