۶:۲۶:۲۸ - یکشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۴
بازدید سرزده فرماندار از مجتمع اداری شهید افتخاری
خبرگزاری فومن : میر شمس مومنی زاده فرماندار فومن صبح دیروز (شنبه ۸ فروردین) به صورت سرزده از ادارات مستقر در مجتمع اداری شهید افتخاری این شهرستان بازدید و مسائل و مشکلات مراجعین و نحوه پاسخ‌گویی مسئولان به مردم را مورد بررسی قرار داد و آنان را به تکریم مراجعان، نظم و انضباط اداری و وجدان […]

article1

خبرگزاری فومن : میر شمس مومنی زاده فرماندار فومن صبح دیروز (شنبه ۸ فروردین) به صورت سرزده از ادارات مستقر در مجتمع اداری شهید افتخاری این شهرستان بازدید و مسائل و مشکلات مراجعین و نحوه پاسخ‌گویی مسئولان به مردم را مورد بررسی قرار داد و آنان را به تکریم مراجعان، نظم و انضباط اداری و وجدان کاری توصیه کرد.

فرماندار شهرستان فومن اظهار داشت: اکنون که فرصت خدمت صادقانه به خلق خدا برای شما فراهم شده است شما نیز باید با استعانت از درگاه الهی، فرصت را غنیمت شمرده و در راستای خدمت به آحاد مختلف مردم که همواره پشتیبان نظام بوده‌اند، گام بردارید.

مومنی زاده از مدیران و کارکنان ادارات خواست که نهایت سعی و تلاش خود را در راستای پاسخگویی مناسب به مردم و ارباب رجوع به کار گیرند و در گره گشایی از مسائل و مشکلات مردم شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
رئیس شورای اداری شهرستان فومن افزود: ملت عزیز ما همواره پشتیبان واقعی اسلام، انقلاب و ولایت بوده و هستند و لذا شایسته ، بیشترین و بهترین خدمت می باشند.
وی اضافه کرد: در راستای بهبود خدمات به مردم عزیز و به منظور عملیاتی نمودن تکریم حقوق ارباب رجوع این بازدید ها را به صورت پیاپی انجام خواهیم داد.

وی ضمن خسته نباشید و تبریک فرارسیدن سال جدید به کارمندان ادارات و نهادهای شهرستان فومن گفت: کارمندان باید با خوش رویی و متانت نسبت به همکاران و ارباب رجوع پاسخگو باشند و به موقع در محل کار حضور داشته باشند ، وقت شناس باشند و برای امور و کارها برنامه ریزی داشته باشند.

فرماندار شهرستان فومن در پایان اظهار داشت: مردم ما ، سختی هایی چون جنگ ۸ ساله تحمیلی  را پشت سرگذاشتند و امروز هم به فضل خداوندبا همت خوبی که دولت تدبیر و امید دارد بر مشکلات غلبه خواهیم کرد ./دیارمیرزا

بر چسب ها: ,
منبع:
کانال خبری فومن ما
  • Send-News

  • ads-120-240-11

    عتبات
    banerf1